01 — NAŠE SLUŽBY A ZAŘÍZENÍ

Zimní stadion Vlašim

Zimní stadion patří ve Vlašimi k nejnavštěvovanějším sportovním zařízením a je hojně využíván místním hokejovým klubem, školami a veřejností z širokého okolí.

Základní informace

Zimní stadion v areálu Na Lukách byl uveden do provozu na podzim roku 2013. Vybudován byl v rekordním čase 11-ti měsíců a nahradil původní zimní stadion umístěný v zámeckém parku, který již byl provozně zcela nevyhovující. Nabízí zázemí a využití hokejovému oddílu, školám, školkám, amatérské hokejové lize a široké veřejnosti.


Rozměry hrací plochy jsou 58 x 28 metrů, míst k sezení 730 plus další místa na stání. V patře s výhledem na ledovou plochu se nachází restaurace. Hala je moderně koncipována s výkonným chlazením a vzduchotechnikou, bezvadným ozvučením a moderním LED osvětlením. Je to prostě důstojný hokejový stánek sloužící sportu i zábavě.

02 — aktuálně probíhá zimní část sezóny

PROVOZNÍ DOBA

Zimní část sezóny

ZÁŘÍ-ÚNOR

 Provozní doba z hlediska možnosti pronájmu ledové plochy se řídí dle jejího obsazení a je nepravidelná. Bližší informace o obsazení ledové plochy, aktuálních časech veřejného bruslení, hokejových utkání, treninků, nebo rezervaci získáte v sekci „REZERVACE“. 

 

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ: SO+NE 14:30-16:30 

!!!Doporučujeme si čas veřejného bruslení ověřit v rozpise který je vždy aktuální !!!

BROUŠENÍ: probíhá na začátku veřejného bruslení.

 

REZERVACE SE PROVÁDÍ PŘES ONLINE SYSTÉM, POKUD NENÍ ONLINE REZERVACE UMOŽNĚNA OBJEDNÁVEJTE PŘES E-MAIL, NEBO TEL. UVEDENÝ V KONTAKTECH.

DOPORUČUJEME ZADÁVAT ČASY TAK, ABY NAVAZOVALY LOGICKY NA PŘEDCHOZÍ REZERVACE.  V PŘÍPADĚ ŽE OBJEDNANÝ ČAS NEBUDE NAVAZOVAT NA ČASY V ROZPISE, MŮŽE VÁM BÝT REZERVACE UPRAVENA SPRÁVCEM TAK, ABY BYLA CO NEJOPTIMÁLNĚJI VYUŽITA LEDOVÁ PLOCHA.

Letní část sezóny

BŘEZEN-SRPEN

V letní části sezóny na stadionu pokládáme umělý in-line povrch a hala je znovu zpřístupněna veřejnosti. In-line plocha je využívána hokejovým oddílem k tréninkové činnosti, ale je možné si ji rezervovat i soukromě. V hale lze provozovat celou řadu halových sportů a skupinových cvičení, převážně je ale určena pro in-line bruslení/hokej nebo pro hokejbal. Spolu s halou rezervujete samozřejmě také kabiny se sprchami. In-line povrch bývá v provozu cca od konce dubna do první poloviny července. 

IN-LINE BRUSLENÍ: u bruslí jsou nutností gumová kolečka a odmontované brzdičky!!!

HOKEJBAL: u obuvi je samozřejmě nutné mít halové podrážky, které nebarví a hokejky bez izolace!!!

03 —

KOMPLETNÍ

CENÍK

Vstupné veřejné bruslení:

Ledová plocha pronájem:

Inline plocha:

04 —

FOTOGRAFIE

Galerie

05 —

MAPA

Kde nás najdete?

INFOLINKA PO-NE 6:00-22:00
tel.: +420 734 362 057

info@sportvlasim.cz
 
Objednávky ledové/inline plochy:
tel.: +420 734 362 055
ludek.janko@sportvlasim.cz
 
Stálá služba (pouze pokud je ZS v provozu)
tel.: +420 734 362 052

06 —

ROZCESTNÍK​

VŠECHNY DOSTUPNÉ AKTIVITY

07 —

užitečné soubory

ke stažení

08 —

výsledky, tabulky, propozice, ...

AMATÉRSKÁ HOKEJOVÁ LIGA