01 — NAŠE SLUŽBY A ZAŘÍZENÍ

KOUPALIŠTĚ NA LUKÁCH

Koupaliště Na Lukách je venkovním zařízením, které v letní sezóně nabízí návštěvníkům výtečné podmínky pro letní koupání, zábavu a sportovní aktivity.

Základní informace

Letní koupaliště ve sportovním areálu Na Lukách má mnohaletou tradici. Za dobu jeho existence se u něj vystřídalo několik provozovatelů, kteří se po dohodě s Městem za smluvený pronájem starali o jeho údržbu a provoz. Bylo tomu tak do roku 2014, kdy koupaliště přešlo pod správu města které ho provozuje prostřednictvím SZMV. Za dobu své existence zažilo koupaliště několik větších i menších rekonstrukcí a další jsou plánované.

Koupaliště disponuje velkým 50m plaveckým bazénem s hloubkou 120-180 cm, dětským výukovým bazén s hloubkou do 80 cm a brouzdalištěm se skluzavkou pro ty nejmenší. Návštěvníci dále mohou využít 76m dlouhý tobogán u velkého plaveckého bazénu. K pronájmu je zde také  beach-volejbalový kurt. Pro ty nejmenší je v prostorách okolo brouzdaliště dětské hřiště. Dále Vás zde čekají přehledné orientační prvky, převlékací kabinky, sprchy a umývárny, parkoviště na kola uvnitř areálu, ošetřovna, informační tabule a  pokladní systém. Na koupališti je samozřejmě k dispozici občerstvení v podobě Hospody Na Koupáku, která má přístup jak vně, tak uvnitř areálu koupaliště.

V nadcházejících sezónách budeme v rámci našich možností dále usilovat o modernizaci koupaliště tak, aby celé zařízení šlo s dobou a nabízelo návštěvníkům odpovídající komfort.

02 —

v případě příznivého počasí

PROVOZNÍ DOBA

Po-Ne

09:00 - 19:00*

* v případě nepříznivých podmínek (chladné počasí, oblačnost, déšť apod.) může být koupaliště v průběhu sezóny dočasně uzavřeno – o tom rozhoduje vždy pouze provozovatel zařízení a jeho rozhodnutí vždy vychází z dlouholetých zkušeností

Sledujte záložku ROZPISY tam bude vždy aktuální stav pro daný den odvíjející se dle počasí:

Zelená-Otevřeno / Červená-Zavřeno / Modrá-Kondičko

Sezona 1.6.-31.8. (může být ovlivněno počasím)

Kondiční plavání

PO-NE | 19:15-20:15

KONDIČNÍ PLAVÁNÍ  se bude nově konat každý den PO-NE  v čase  19:15-20:15 (k jeho zahájení dochází během prvních týdnů provozu a budeme o tom včas informovat)*

Sledujte záložku ROZPISY tam bude vždy aktuální stav pro daný den odvíjející se od provozních podmínek: Modrá-kondiční plavání

 

*pro konání kondičního plavání již není rozhodující zda je ten koupaliště otevřené, bude nezávislé i na nepřízni počasí (pokud tedy nebude vyloženě zimní), protože to bereme jako zlepšování fyzické, duševní a zdravotní kondice. ROZHODUJÍCÍ ZDA SE KONÁ KP JE POUZE VYZNAČENÍ V ROZPISE !

03 —

KOMPLETNÍ

CENÍK

04 —

FOTOGRAFIE

Galerie

05 —

MAPA

Kde nás najdete?

Sportovní areál „Na Lukách“ 
258 01 Vlašim
 
INFOLINKA PO-NE 6:00-22:00
tel.: +420 734 362 057

info@sportvlasim.cz
 

06 —

ROZCESTNÍK​

VŠECHNY DOSTUPNÉ AKTIVITY

07 —

užitečné soubory

ke stažení