Základní informace

Zimní stadion v areálu Na Lukách byl uveden do provozu na podzim roku 2013. Vybudován byl v rekordním čase 11-ti měsíců a nahradil původní zimní stadion umístěný v zámeckém parku, který již byl provozně zcela nevyhovující. Nabízí zázemí a využití hokejovému oddílu, školám, školkám, amatérské hokejové lize a široké veřejnosti.

Rozměry hrací plochy jsou 58 x 28 metrů, míst k sezení 730 plus další místa na stání. V patře s výhledem na ledovou plochu se nachází restaurace. Hala je moderně koncipována s výkonným chlazením a vzduchotechnikou, bezvadným ozvučením a osvětlením. Je to prostě důstojný hokejový stánek sloužící sportu i zábavě.

Provozní doba

Provozní doba z hlediska možnosti pronájmu ledové plochy se řídí dle jejího obsazení a je nepravidelná. Bližší informace o obsazení ledové plochy, aktuálních časech veřejného bruslení, nebo online rezervaci získáte v sekci "REZERVACE".

 

REZERVACE SE PROVÁDÍ PŘES ONLINE SYSTÉM(nyní v době omezení není dostupný-objednávky pouze přes email), DOPORUČUJEME ZADÁVAT ČASY TAK, ABY NAVAZOVALY LOGICKY NA PŘEDCHOZÍ REZERVACE. POKUD NENÍ ONLINE REZERVACE SPUŠTĚNA OBJEDNÁVEJTE PŘES EMAIL, NEBO TEL. UVEDENÝ NÍŽE V KONTAKTECH. V PŘÍPADĚ ŽE OBJEDNANÝ ČAS NEBUDE NAVAZOVAT NA ČASY V ROZPISE, MŮŽE VÁM BÝT REZERVACE UPRAVENA SPRÁVCEM TAK, ABY BYLA CO NEJOPTIMÁLNĚJI VYUŽITA LEDOVÁ PLOCHA. 

 

LETNÍ ČÁST SEZÓNY (DUBEN-ČERVENEC):

V letní části sezóny na stadionu pokládáme umělý in-line povrch a hala je znovu zpřístupněna veřejnosti. In-line plocha je využívána hokejovým oddílem k tréninkové činnosti, ale je možné si ji rezervovat i soukromě. V hale lze provozovat celou řadu halových sportů a skupinových cvičení, převážně je ale určena pro in-line brusléní/hokej nebo pro hokejbal. Spolu s halou si za cenu 650,-Kč/hod rezervujete samozřejmě také kabiny se sprchami. In-line povrch bývá v provozu cca od konce dubna do první poloviny července. Pro více informací a v případě dotazů či pro uskutečnění rezervace můžete psát na info@sportvlasim.cz nebo volat na 607 221 111

IN-LINE BRUSLENÍ:  u bruslí jsou nutností gumová kolečka a odmontované brzdičky!!!

HOKEJBAL: u obuvi je samozřejmě nutné mít halové podrážky, které nebarví!!!

 

Veškeré změny najdete zde na této stránce, nebo kliknutím na záložku "Aktuality", nebo "Rezervace", popřípadě na vývěsní tabuli přímo na ZS.  Veškeré info také na :  http://www.facebook.com/SZMVpo/

Kontakty

Kde nás najdete:
Sportovní areál, ul. Na Lukách 1921
258 01 Vlašim
 
 
INFOLINKA PO-NE 6:00-22:00
tel.: +420 734 362 057

info@sportvlasim.cz
 
Objednávky ledové plochy:
tel.: +420 734 362 055
ludek.janko@sportvlasim.cz
 
Ředitel:
Luděk Janko
tel.: +420 734 362 055
ludek.janko@sportvlasim.cz
 
Provozní manažer:
Mgr. Jakub Jeništa
tel.: +420 607 221 111
jakub.jenista@sportvlasim.cz
 
Strojníci/Ledaři (pouze pokud je ZS v provozu)
tel.:+420 734 362 052
 

Galerie