Základní informace

Zimní stadion v areálu Na Lukách byl uveden do provozu na podzim roku 2013. Vybudován byl v rekordním čase 11-ti měsíců a nahradil původní zimní stadion umístěný v zámeckém parku, který již byl provozně zcela nevyhovující. Nabízí zázemí a využití hokejovému oddílu, školám, školkám, amatérské hokejové lize a široké veřejnosti.

Rozměry hrací plochy jsou 58 x 28 metrů, míst k sezení 730 plus další místa na stání. V patře s výhledem na ledovou plochu se nachází restaurace. Hala je moderně koncipována s výkonným chlazením a vzduchotechnikou, bezvadným ozvučením a osvětlením. Je to prostě důstojný hokejový stánek sloužící sportu i zábavě.

Provozní doba

Provozní doba z hlediska možnosti pronájmu ledové plochy se řídí dle jejího obsazení a je nepravidelná. Bližší informace o obsazení ledové plochy, nebo online rezervaci získáte v sekci "REZERVACE".

REZERVACE SE PROVÁDÍ PŘES ONLINE SYSTÉM, POKUD NENÍ ONLINE REZERVACE SPUŠTĚNA OBJEDNÁVEJTE PŘES EMAIL, NEBO TEL. UVEDENÝ NÍŽE V KONTAKTECH.

Veřejné bruslení:

bude každý pátek, sobotu a neděli pokud nebude oznámeno jinak. Veškeré změny najdete zde na této stránce, nebo kliknutím na záložku "Aktuality", nebo "Rezervace", popřípadě na vývěsní tabuli přímo na ZS.

Pátek

Sobota + Neděle:

Kontakty

Kde nás najdete:
Sportovní areál, ul. Na Lukách 1921
258 01 Vlašim
info@sportvlasim.cz
 
Ředitel:
Luděk Janko
tel.: +420 734 362 055
ludek.janko@sportvlasim.cz
 
Provozní manažer:
Mgr. Jakub Jeništa
tel.: +420 607 221 111
jakub.jenista@sportvlasim.cz
 
Strojníci/Ledaři
tel.:+420 734 362 052
 

Galerie