Ve čtvrtek 22.11. 2018 se bude konat první veřejné plavání v krytém bazénu budovy Sporthotelu od jeho převzetí do našich rukou. Na bazénu jsme udělali v rámci aktuálních možností drobné úpravy a uvedli ho do stavu hodného provozu. Je třeba mít na paměti, že se jedná o starou budovu, která už něco pamatuje a dlouhá léta se zde žádná modernizace nedělala. Budova disponuje přezouvárnami, oddělenými šatnami, sprchami a WC. V hale se pak nachází bazén o rozměrech 17m x 8m a hloubce od 90 cm do 120 cm a čtyřmi plaveckými drahami. Kapacitu bazénu jsme pro pohodlí samotných návštěvníků a vzhledem k bezpečnosti stanovili na 20 osob (včetně dětí nad 3 roky). V případě naplnění kapacity musí další zájemce vyčkat, než někdo ze stávajících návštěvníků budovu bazénu opustí.

Doba pravidelného veřejného plavání byla stanovena na každý čtvrtek 16:00 – 19:00. Tento termín bude prozatím jediný a v případě pozitivní odezvy a zájmu veřejnosti zvážíme i přidání dalších termínů.

Vstupné je 50,-Kč na osobu, děti do 3 let mají vstup zdarma.

Nezapomínejte, že halu s bazénem je možné si pronajmout i jako uzavřená skupina již od 250,-Kč/hod. (bližší info viz.ceník) U tohoto pronájmu si ale skupina, jak uvádí Provozní řád, pronajímá prostory včetně bazénu na vlastní nebezpečí, což znamená, že bezpečnost a zdravotní dozor pro své členy si zajišťuje sama. Pokud byste o takovýto pronájem měli zájem, kontaktujte vedení SZMV, u kterého si dohodnete podmínky užívání bazénu a termíny…