Počínaje příštím pondělím (6.7.) do odvolání bude možné navštívit Koupaliště na Lukách po standardní otvírací době za účelem kondičního či rehabilitačního plavání. Tzv. „Kondičko“ bude probíhat každý VŠEDNÍ DEN od 19:15 do 20:15 (v sobotu a neděli se konat nebude!).

V této vyhrazené době bude povolen vstup pouze do velkého plaveckého bazénu, kde bude možné plavat zpravidla pouze na délku bazénu, pokud to plavčík neurčí jinak. Upozorňujeme, že „Kondiční plavání“ je určeno VÝHRADNĚ pro účely kondičního či rehabilitačního plavání. JAKÁKOLIV jiná činnost než plavání je na bazénu zakázána a je zde proto vyžadován absolutní KLID!

Plavci si mohou koupit vstupenku v podobě náramku klidně o něco dříve, ale vstup k bazénu jim bude umožněn AŽ NA POKYN PLAVČÍKA, který si pro ně přijde k hlavnímu vstupu do areálu, kde budou čekat.

V případě, že podmínky počasí nebudou dobré a koupaliště bude přes den zavřené, samozřejmě bude zrušeno i večerní kondiční plavání, s čímž je třeba počítat. Doufáme, že takových dnů bude co nejméně…

Těšíme se na Vaši návštěvu!