Přes letní přestávku jsme na krytém bazénu ve Sporthotelu provedli celou řadu úprav a vylepšení od nového vchodu, přes sprchy, sanitu, příslušenství, až po novou technologii úpravy vody. Na přelomu září a října jsme zahájili provoz pro místní školy, školky a další organizované skupiny. Od příštího týdne (od 21.10.) opět zahajujeme provoz pro veřejnost bez nutnosti soukromé rezervace.

Běžné veřejné plavání bude probíhat prozatím každý čtvrtek od 15:00 do 19:00 hod. Pro vyznavače účelového sportovního či rehabilitačního plavání zde bude prostor v rámci „Kondičního plavání“ každé úterý od 17:00 do 20:00 hod.

Pokud zaznamenáme nárůst zájmu oproti minulé sezóně, jsme připravení vyhrazenou dobu pro veřejnost rozšiřovat do dalších dnů a časů včetně víkendů. Více informací, týkající se chodu bazénu, podmínek pronájmů, provozního řádu, ceníku apod., naleznete v příslušné sekci nebo se můžete dotázat na recepci Sporthotelu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pro ty, co bazén neznají, uvádíme základní informace:

– zařízení disponuje oddělenými přezouvárnami, šatnami s uzamykatelnými skřínkami, novými sprchami s WC a zabudovanými vysoušeči vlasů
– bazén má velikost 17m x 8m s hloubkou 90-120 cm
– jsou zde čtyři plavecké dráhy a čtyři odrazové můstky
– okamžitá kapacita zařízení je při veřejném plavání korigována na cca 20 osob (informaci o aktuálním obsazení bazénu získáte onen den na recepci Sporthotelu)
– jedná se tedy o menší zařízení, ale věříme, že pro základní plaveckou výuku, kondiční a rehabilitační plavání a celou řadu vodních aktivit (především dětí) je zcela dostačující
– kromě veřejného plavání si lze bazén také pronajmout soukromě (viz info zde na webu)