Koupaliště na Lukách je připraveno k provozu a otázkou zůstává jen to, jak dlouho si budeme muset počkat na příchod a ustálení letního počasí. Doufejme, že až se teploty vyletní, přijdou i teplejší noci a voda v bazénech se začne trochu ohřívat. Zkraje června bude tedy ještě koupaliště kvůli ke koupání nepříznivým podmínkám zavřené, ale hned jakmile se výrazněji oteplí, otevřeme. Aktuálně to vypadá trochu nadějně od druhého červnového týdne, tak snad tomu tak skutečně bude a léto se postupně rozjede naplno.

Aktuální epidemiologická opatření nám mimo jiné velí při vstupu provádět kontroly příslušných písemných potvrzení, která Vám umožní vstup a pohyb v areálu koupaliště, což jistě víte ze zpráv, novin a internetu. Předpokládáme, že nařízená opatření se ještě budou v průběhu času nějak vyvíjet, ale budeme se Vás snažit včas informovat na našem webu, prostřednictvím facebooku a
vyvěšením informace u vstupu do areálu.

Jinak bude na koupališti vše při starém jako v loňské sezóně. Otevřeno bude v případě příznivého počasí denně od 10:00 do 19:00 a pokud nám počasí bude přát a otvírací doba bude dodržena, od 19:15 do 20:15 rádi přivítáme kondiční plavce.

Tak teď už si jen přejme hezké letní počasí a budeme se na Vás těšit!