Finská sauna, která se nachází v útrobách Sporthotelu a byla součástí někdejší regerenace, byla podle nás v poměrně neuspokojivém stavu. Tudíž jsme se rozhodli udělat zde kompletní rekonstrukci saunovací kabiny a alespoň částečnou rekonstrukci odpočívárny tak, aby budoucí návštěvníky čekaly komfortnější podmínky pro tuto populární „dospěláckou“ proceduru. Od 12.11. byla sauna prověřena prvními „saunaři“ a nyní je plně v provozu. Kromě samotné saunovací kabiny je součástí naší Sauny také šatna, odpočívárna až pro 12 osob, toaleta, dvě sprchy a ochlazovací bazének.

Jednorázový nebo dlouhodobý pronájem sauny je prozatím možný pouze pro uzavřené skupiny o počtu do 12 osob. Saunu je možné si standardně rezervovat na jednu, dvě nebo tři hodiny. Zvláštní požadavky a podmínky pronájmu je možné prodiskutovat s vedením SZMV. Rozpis sauny, ceník a další náležitosti naleznete zde na našem webu.

Volně přístupné veřejné saunování (ať už oddělené nebo smíšené) prozatím možné není, ale budeme ho určitě zvažovat v případě projeveného zájmu veřejnosti.

Těšíme se Vaši návštěvu!